XXIV. Nemzetközi Szenior Úszóverseny

Szentes, 2019.05.11-12.

133 1/3m férfi vegyes úszás

I. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gábe Tamás1990Suncity Triathlon Team1:30.73
2.Bogdan Ibanisteanu1992Resita 071:37.25
3.Szabó Ádám1991Békéscsabai Senior1:44.25
4.Bíró Gábor1993Szentesi Delfin ESC1:49.14
5.Vigh András1994Herpály SE1:49.99
6.Kőszegi Dániel1990Bohóchal Egyesület1:59.58

II. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Cserés Miklós1985Nyíregyházi Fókák SE1:36.23
2.Gyovai Balázs1986Csongrádi Senior Úszó és SZSE1:51.81

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Seres László1982Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula1:39.16
2.Csörsz Gergely1982Herpály SE2:14.73

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Pintican Cristian1979CSM Arad1:38.06
2.Tóth Csaba1976Százhalombattai VUK SE1:39.71
3.Bohos Tamás1975Budapesti Delfinek Szenior Úszó Egyesület Budapest1:46.42
4.Frank László1975Törökbálint1:55.97
5.Urbán Tamás1975Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza2:21.72

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Roska László1973Törökbálint1:35.81
2.Csipes Andor1973Mezőtúri Seniorok1:44.89
3.Budai Tamás1971Egri Senior Úszó-Klub2:01.52
4.Kristijan Josipovic1970PK Barakuda masters Beograd2:23.95
5.Csomai Zsolt1970Bácsvíz-KVSC3:25.31

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Tóth Csaba1969Törökbálint1:32.69
2.Kiss Csaba1967Szentesi Delfin ESC1:44.91
3.Kőhalmi András1968Százhalombattai VUK SE1:47.08
4.Csirmaz Sándor 1966Békéscsabai Senior1:50.42
5.Cseh Imre1968Nyíregyházi Fókák SE1:50.82
6.Maczula Zoltán1967Szentesi Delfin ESC1:51.77
7.Cserháti László1966Budapesti Delfinek Szenior Úszó Egyesület Budapest1:52.31
8.Vladan Isakovic1969PK Barakuda masters Beograd1:52.67
9.Kovács Attia1965Szentesi Delfin ESC1:52.85
10.Rusu Norbert1969CSM Arad2:14.75

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Csernus Zoltán1963Szeder SC1:57.23

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Vermes Albán1957BVSC 1:47.55
2.dr. Legeza László1958Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula1:53.10
3.Sebők János1956Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza2:00.61
4.Józsa László1957Spartak Szabadka2:41.03

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Tari László1954Szentesi Delfin ESC2:01.68
2.Kecskés István1951Törökbálint2:06.06
3.Kürti Gergely1953Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft 3:03.61
4.Lucz Imre1951Szentesi Delfin ESC3:08.50

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bólyai István1947TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2:08.30
2.Sümeghy Dr László1945Budapesti Delfinek Szenior Úszó Egyesület Budapest2:31.95

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Somlai Gábor1944Törökbálint2:22.31
2.Kancsó János1941Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület2:32.87
3.Dr. Horkay György1944Debreceni Szenior Úszó Klub2:57.50

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Fábián Béla1937Egri Senior Úszó-Klub2:28.89
2.Melkuhn Dezső1938Szentesi Delfin ESC2:46.30

Vissza